GTM-WTNWLZG
top of page

Recenze klientů a klientek

Velmi mi záleží na spokojenosti klientů, a proto každého svého klienta žádám o zpětnou vazbu na poskytování mých služeb. Všechny recenze jsou z webových stránek Googlu nebo www.firmy.cz, kde si můžete recenzi ověřit. 

Budu se těšit i na spolupráci s Vámi. 

,,Spokojený klient, spokojený advokát"

David Frejlach

Pan Klauz působí od první chvíle příjemným dojmem. Je uvolněný a přirozený, někdy až neformální (což občas uvolní napětí a nervozitu). Dokáže trefně vyhodnotit situaci a adekvátně reagovat, v rámci případu má v hlavě představu i plán, ale bere 100% ohled na požadavky klienta. Pokud se mu něco nepozdává, na rovinu o tom s klientem diskutuje, snaží se najít řešení, které dává smysl. Jeho přístup je velmi lidský a dokáže věci vnímat s odstupem a nadhledem. Disponuje zkušeností a vědomostmi, pokud je třeba, jedná čistě profesionálně. Na emaily a telefonáty reaguje promptně, dotazy zpracovává pečlivě a je velmi ochotný. Svou práci fakturuje podrobně a transparentně. Jsem mu velmi vděčný.

Jana Kšicová

S panem Klauzem jsme řešili spor s nebankovním věřitelem a jeho nepřiměřenými finančními nároky. Díky jeho profesionálnímu přístupu jsem danou situaci vyřešili nad naše očekávání. Velmi oceňujeme jeho lidský přístup a pokud budeme v budoucnu vyhledávat právní služby, určitě se na něj opět obrátíme. Děkujeme .....

Eva Kmentová 

Děkuji panu Klauzovi za jeho práci, pomohl mi vyřešit pracovně právní vztahy v mé zdravotnické praxi. Oceňuji rychlost jednání! Jednoduše mi vysvětlil situaci, mé možnosti a dotáhl za mě nepříjemné kroky, které bylo potřeba udělat. A do budoucna připravil nové smlouvy tak, aby v nich byly pevné zakotveny mé zájmy. Doporučuji, velmi pečlivý advokát.

Eva Vikukelová

Pan Mgr. Marek Klauz je velmi příjemný, vstřícný a cílevědomý. Je na něm vidět, že svoji práci dělá opravdu s chutí. Moc děkuji a doporučuji!

Patricie Šafářová

Také mohu pana Klauze doporučit. Velmi děkuji za trpělivost, jistě to s námi neměl jednoduché. Přes naší absolutní neznalost a neschopnost se v tíživé situaci při rozvodu a vypořádávání dluhů orientovat má velmi lidský přístup a umí pomoci.

Tomáš Nergl

Advokát Marek Klauz je profesionál ve svém oboru a ví co dělá. Je spolehlivý,pečlivý,tolerantní,svědomitý a především lidský. Po zkušenostech s jinými právními zástupci vím ,že právě pan Klauz odvádí svou práci více jak na 100%...a proto ho všem vřele doporučuji. Tomáš

Brenda Vejtasová

Pan Klauz byl vždy vstřícný, nápomocný a flexibilní. Situaci řešil s nadhledem, navrhoval možnosti řešení, a vše se snažil vyřídit v nejkratší možné době. Spokojenost byla 100% a jeho advokátní služby v případě potřeby znovu využiji. Jitka Brennerová

Pavel Cetkovsky

Pan Mgr. Klauz mi pomohl velmi profesionálně vyřešit složitější problém v oblasti jednání s realitní kanceláří. Mohu 100% doporučit.

Ladislav Košťák

Příjemný dobrý den, chtěl bych touto cestou panu advokátovi ještě jednou poděkovat. Měl jsem tu čest využít jeho služby, když se připravoval na advokátské služby a nyní, po mnoha letech znovu. Závěrem, pokud hledáte ve svém okolí příjemného profesionála, mohu jej doporučit. S úsměvem Ing. Lad. Košťák, MBA

Veronika Šedová

Pozitivní: Hodnota, Profesionalita, Rychlost odpovědi. Neskutečně kvalitní a výborná práce týkající se rodinného práva. Pan Klauz zvládá pochopit každou vypjatou situaci klienta bez škrobených výrazů a přesto naprosto profesionálně. Jestli budu muset ještě někdy ohledně rodinných záležitostí k soudu nebudu volit jiné zastoupení :) Ještě jednou moc děkuji za pomoc!

723 18 49 18

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page